About us

درباره شرکت ساختمانی یاسر

درباره ما

 

امروزه ساخت و ساز اهمیت بسیار زیادی دارد و در مقیاس های بزرگ و کوچک انواع شرکت ها درحال فعالیت هستند. چیزی در این ساخت و ساز ها بیشتر از هرچیزی مد نظر هستش کیفیت و میزان تخصص است.
ما در زمینه انواع ساخت و ساز ها ( راه سازی، ساختمان مدرن، صنعتی و …) تخصص داریم. ما عاشق تفکر استراتژیک و اجرای طرح نهایی با کیفیت هستیم. اگر مایلید بدانید خدمات ما چگونه می تواند باعث دستیابی شما به اهداف ساخت سازتان بشود با ما تماس بگیرید.

portfolio10-1-600x600
History

تاریخچه شرکت

تاریخچه شرکت ساختمانی یاسر

شرکت یاسر در سال 1390 به کمک تیم 3 نفره که متشکل از مهندسین ساخت و ساز بود فعالیت خود را در حوزه ساخت و ساز آغاز کرده و با همایت خداوند نهایتا در سال 1397 در اداره ثبت شرکت ها با شماره ملی 14007534260 به ثبت رسید. شرکت یاسر امروز پس از گذشت سال ها تجربه و با داشتن تیمی مجرب به یک شرکت محبوب و مورد اعتماد تبدیل شده است که میتواند تمام نیاز های مشتری را در قبل، حین و بعد از انجام کار را برطرف نماید.

Goals

اهداف شرکت یاسر

هدف ما
جلب رضایت شما

ما معتقدیم امروز مشتریان برای حضور در دنیای رقابتی ساخت و ساز بایستی از یک تیم قوی و با تجربه بهره مند شوند. هدف اصلی ما ارائه راهکارهای کاربردی به سایر مشتریان می باشد که بتوانند از ابتدای شروع فعالیت ساخت و ساز، حضوری قوی و پر رنگ در این زمینه داشته باشند.
اگر مایل به شروع ساخت و ساز هستید ما میتوانیم به شما برای ایجاد یک پروژه با کیفیت و همه چیز تمام کمک نماییم. ما اعتقاد داریم با دانش و تخصصی که داریم میتوانیم نه تنها از نظر زیبایی ظاهر بلکه از نظر کیفیت و امکانات بهترین و ایده آل ترین راه حل ها را ارائه نماییم.

History

چشم انداز

چشم انداز شرکت ساختمانی یاسر

ما معتقدیم امروز افراد و شرکت ها با دانش داشته خود هرگز نمی توانند پاسخگوی نیازهای تکنولوژیک آینده باشند. بنابراین همواره سعی می کنیم تا به کمک ایزد منان با به روز نگه داشتن دانش خود در زمینه های تخصصی فعالیتمان بتوانیم در چشم اندازی نه چندان دور به برترین شرکت ساخت و ساز ایران تبدیل شویم.

ساختن یک رویا نباید کابوس باشد!

ما ایده ها و دیدگاه ها را به پروژه های برنده تبدیل کرده ایم.